Alexandra McKenzie Česká republika

CE5 koordinátor (live)

Zážitky z dětství ji přivedly na celoživotní cestu – zkoumání vědomí a netradičního vnímání reality. Alexandra McKenzie BSc, MA je klinická a spirituální hypnoterapeutka. Tato práce a její unikátní zaměření jí přivedlo mimo jiné i klienty, kteří zažili fenomén únosu, nebo jinou formu blízkého setkání různých druhů. 

Alexandra vystudovala Vědomí a transformativní studia na fakultě psychologie JFK University a průzkumu vědomí se věnuje dodnes. Její oblíbené téma je Supervědomí, které je často klíčovým bodem mimozemského a mimo-dimenzionálního kontaktu.

Alexandra je také mnohaletou studentkou The Monroe Institute, který se od 70. let podílí na výzkumu spektra vědomí. Zde měla příležitost pracovat se světoznámými učiteli a vede komunitu v České republice.

Osobně se setkala s Dr. Stevenem Greerem, se kterým absolvovala několik meditačních seminářů CE5. Alexandra se věnuje CE5 již mnoho let a je členem Evropské CE5 komunity. V současné době provází CE5 i v České republice. 

Alexandra žila na různých částech planety Země, což jí pomohlo zažít svět trošku jinak. Všechny své zkušenosti sdílí formou osobních terapií nebo skupinových aktivit. Je častým hostem živých vysílání na YT Sueneé Universe.

Na 5. konferenci Alexandra přinese téma Remote Viewing (dálkové nazírání) a probouzející se lidské superschopnosti. Odtajnění dokumentů CIA přineslo na světlo desítky let výzkumů z přísně tajných projektů, které používaly dálkové nazírání za různými účely. Bylo používáno nejenom k nahlížení na mimozemský život na různých planetách, ale také ke komunikaci s mimozemskými civilizacemi.

Alexandra předá fascinující příběhy některých významných dálkových nazíračů a přiblíží divákům také způsob, jak můžou porozumět principům dálkového nazírání ve spojení s vědomím a sami tyto schopnosti rozvíjet.