Mary Rodwell Austrálie

Zakladatelka ACERN (online)

Mary je zakladatelkou a ředitelkou Australian Close Encounter Resource Network (ACERN). Narodila se ve Spojeném království (UK) a v roce 1991 se přestěhovala do Západní Austrálie, kde v současné době žije v Queenslandu.

Mary je bývalá zdravotní sestra, porodní asistentka a zdravotní pedagog. Byla zaměstnána jako profesionální poradkyně v National Health Service UK a australské poradenské agentuře Silver Chain & Centrecare. Od roku 1994 Mary pracovala v soukromé praxi jako coach, hypnoterapeutka, metafyzická učitelka, výzkumnice, spisovatelka a mistryně Reiki.

Aktivně se podílela na výzkumu se vzorkem více jak 3500 případů osobních svědectví, ze kterých vyplývá celosvětový fenomén. Tzv. Hvězdné děti vykazují zralost a moudrost přesahující jejich roky, vědomí a spojení s duchovními říšemi. Indigové nebo Křišťálové děti, jak jsou často označovány, mají telepatické schopnosti, jsou duchovně probuzené a popisují mnoho druhů nelidských návštěvníků s pocitem, že jsou pro ně stejně skutečné jako jejich pozemská rodina.

Primární úlohou ACERN je nabízet odborné poradenství, podporu, hypnoterapii a informace jednotlivcům a jejich rodinám s anomálními paranormálními zážitky, zejména se specializací na zážitky s únosem.

Její prezentace bude přehledem 25 let výzkumu a terapií, práce s jednotlivci a rodinami po celém světě, které zažily setkání s mimozemšťany. Její výzkum je podpořen rozsáhlým průzkumem se 4200 jednotlivci v rámci Nadace pro výzkum mimozemského kontaktu Dr. Edgara Mitchella.
Výsledky tohoto výzkumu mohou být základem překvapivých odhalení, pokud jde o účel a záměry mimozemšťanů ohledně lidstva. Podělí se s námi o to, jak tyto programy ovlivnily náš druh a proč věří, že to naznačuje globální probuzení lidského vědomí k přirozenosti toho, kým jsme a našeho hlubokého spojení s našimi hvězdnými předky.
Představí nám, jak se probuzení projevuje na nových generacích lidí z hlediska jejich vícerozměrného vnímání a proč jsou tak odlišné a proč jim dáváme přívlastky jako indigové a hvězdné děti.