Robert Fleischer Německo

badatel, exopolitik

Robert Fleischer je televizní novinář, moderátor a filmař. Pracoval pro celou řadu německých veřejných televizních stanic a dodnes píše články pro časopisy v Německu i v zahraničí. V roce 2007 založil Exopolitics Germany (www.exopolitik.org) a v roce 2013 spustil online televizní magazín ExoMagazin.tv, který je dostupný pro předplatitele a otevřené lidi. Podává zprávy nejen o UFO a nadpřirozených jevech, ale také o široké škále témat, včetně politiky, rozvoje ve vědě a výzkumu vědomí. Jeho práce byla zmiňována v hlavních televizních a rozhlasových pořadech a novinových článcích. Vystudoval konferenční tlumočnictví pro francouzštinu a španělštinu a vystoupil v mnoha evropských zemích včetně Rakouska, Švýcarska, Itálie, Španělska, Portugalska, České republiky a Velké Británie.

Prezentovaná témata:

  1. V prosinci 2017 vyšlo najevo, že Pentagon roky vedl tajný výzkumný projekt UFO s názvem AATIP. Cílem tohoto projektu bylo od samého počátku prozkoumat technologii ovládající neznámé zdokumentované jevy a podniknout kroky k reverznímu inženýrství. V říjnu 2018 se Robert Fleischer setkal s bývalým vedoucím tohoto programu Luisem Elizondem. V této prezentaci shrnuje historii, pozadí a dříve známé nálezy AATIP. Elizondo a jeho kolegové jsou přesvědčeni, že UAP/UFO/ETV, které vyšetřovali, byly pod inteligentní kontrolou. Navíc se říká, že mají letové schopnosti, které jasně překonávají schopnosti našich letadel. Od té doby se objevilo mnoho dalších podrobností – o tajném výzkumném projektu UFO v Pentagonu, který nejspíše dodnes stále probíhá.
  2. UFO/ET v Německu neexistuje – alespoň oficiálně. Německá vláda popírá jakýkoliv zájem o létající talíře a její armáda se vší vážností tvrdí, že na svých radarech nikdy neměli nic neobvyklého, co by nemohli identifikovat. Tudíž se zdá, že v Německu o UFO/ET téměř nikdo nikdy neslyšel. Německý novinář a badatel Robert Fleischer se to snaží změnit. Již více než 13 let se snaží zjistit, co německá vláda o UFO tají. Prokopává se vládními archivy a klade otázky politikům a zástupcům v armádě. Ve své prezentaci diskutuje o tom, co německý Bundestag o létajících talířích (ETV) ví, jak německá zpravodajská agentura BND vyšetřovala zprávy UFO/ET během studené války, co o tom říkají politici a jak to všechno souvisí se situací v Německu po 2. světové válce.

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •