Dr. Steven Greer USA

CSETI, Sirius Disclosure (online)

Steven M. Greer je americký ufolog a traumatolog, který napsal knihu Unacknowledged: An Exposé of the World’s Greatest Secret (2017), která vyšla u nakladatelství PRÁH v českém překladu redakce Sueneé Universe jako Mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství (2019). Dále založil projekt CSETI (Centrum pro hledání mimozemské inteligence) a projekt Sirius Disclosure (Odhalení).

V roce 1993 založil Disclosure Project, neziskový výzkumný projekt, jehož cílem je odhalovat veřejnosti domnělé znalosti o UFO, mimozemské inteligenci a vyspělých energetických a pohonných systémech. Tento projekt byl založen ve snaze udělit amnestii vládním whistleblowerským aktivistům ochotným porušit bezpečnostní přísahy tím, že budou sdílet zasvěcené vědomosti o UFO. V říjnu 1994 se Dr. Greer objevil ve speciálu Larryho Kinga The UFO Coverup?

V roce 1997 Dr. Greer spolu s dalšími členy CSETI, včetně astronauta mise Apollo 14, Edgara Mitchella, přednesli prezentaci během zákulisního briefingu pro členy Kongresu. V roce 1998 se Steven Greer vzdal kariéry lékaře ve prospěch projektu Disclosure.

V květnu roku 2001 uspořádal Dr. Steven Greer tiskovou konferenci v Národním tiskovém klubu ve Washingtonu, jíž se účastnilo 20 bývalých důstojníků letectva, Federální letecké správy a zpravodajských služeb. Je též autorem CE5 Projektu.

V současné době velmi intenzivně spolupracuje v zákulisí plánovaných slyšení ve Washingtonu, DC.