Václav QAD Urban Česká republika

auditor, kybernetik, badatel (live)

Václav QAD Urban je již více než 50 let významným badatelem na poli záhad, ufologie a exopolitiky. Je jedním z kmotrů českého vydání knihy Mimozemšťané. Byl také též jedním z účinkujících v dokumentárním seriálu Detektor z produkce Vachler Art Company.

V civilním životě byl vlastníkem poradenské společnosti fungující v sektoru ICT, financí, bankovnictví, zdraví a životního stylu. Byl také auditorem OR/IS/ICT, konzultantem v detoxikaci a zdravotních problémech a lektorem uživatelů biorezonančních přístrojů. Absolvoval studie technické kybernetiky, elektrotechniky, automatizace, konstrukce počítačů, programovacích i cizích jazyků na Českém vysokém učení technickém v Praze a dalších vysokých školách.

Ve své prezentaci s názvem Život s exopolitikou by se chtěl podělit o některé poznatky ze svého celoživotního zkoumání různých záhad a jejich souvislostí kolem nás. Tentokrát půjde o vývoj jeho názorů na pozadí rozvoje záhadologie, ufologie a exopolitiky. Bude uvedeno několik vybraných zdrojů, které ovlivnily nejen jeho, ale i celé směřování uvedených disciplín – v minulosti i v posledních letech.