Zdenka Blechová Česká republika

spisovatelka, kartářka
Zdenka Blechová

Zdenka Blechová je úspěšnou autorkou mnoha knih, vykládacích karet a meditačních CD. Narodila se a žije v Plzni. Úspěšně podniká, je majitelkou čajovny kavárny RELAX a Antických lázní v Plzni, či nakladatelství Zdenka Blechová, ve kterém vydává své knihy, karty a CD. Od roku 2003 vydává časopis Mysteria tajemna a pořádá přednášky a semináře v rámci celé České republiky a na Slovensku. Zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemocé, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu (napojení na vesmírný kanál skrze automatické písmo), tarotu, numerologie a psychologie.

Téma: Kočky starého Egypta

Před lety jsem měla sen a ve snu se mi zjevil zlatý prsten s hieroglyfy. Věděla jsem, že ten prsten mám mít, ale nevěděla, kde ho seženu. Ve zlatnictvích jsem takový prsten nikde neviděla. Když jsem vstoupila na půdu muzea na Krétě, věděla jsem, že tento prsten tam objevím. A skutečně tam byl tento prsten z mého snu. Vyfotila jsem si ho a nechala dle něj udělat prsten z mých starých prstýnků ze zlata. Když jsem si začala tento prsten prohlížet, najednou jsem v něm zahlédla tvář a prohlásila: „Kočičí král.“ Stále jsem však nechápala tento význam, a to až do dnešního dne. Dnes zkusím pomocí channelingu zjistit informaci o kočičím králi.

 „Kočičí oči jsou zrcadlo, skrz které mohou nemnozí vyvolení
pohlédnout do říše víl.” (staré keltské přísloví)

Na konferenci budeme prodávat produkty Zdenky Blechové za akční ceny a paní Blechová bude zájemcům podepisovat knihy a poskytovat poradnu, do které se můžete přihlásit předem, abyste měli jistotu, že se na vás dostane. Objednejte se včas!

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •