Mediální partnerství

Sueneé Universe, z.s.
Mattioliho 5
10600 – Praha 10

IČO: 07970161

Kdo jsme

Sueneé Universe z.s. je neziskovou organizací, jež si klade za záměr informovat a vzdělávat širou veřejnost v oblasti utajované historie, společenských a filosofických nauk. Zabýváme se investigativní žurnalistikou z alternativních zdrojů informací a také informováním o alternativních teoriích a problémech souvisejících mimo jiné i s exopolitikou.

Provozujeme stejnojmenný zpravodajský server Sueneé Universe (www.suenee.cz), který má za rok přes milion návštěv. Web je strojově překládán do 70 světových jazyků. Na facebooku máme více než 8000 fanoušků na hlavní stránce Sueneé Universe (https://www.facebook.com/SueneeUniverse/) a ve skupině UFO, historie a spiritualita (https://www.facebook.com/groups/ufohs/) více jak 9000 lidí.

Provozujeme vlastní YouTube kanál Sueneé Universe (http://www.suenee.cz/video), kde nás sleduje více než 20000 diváků a každým dnem počet nových fanoušků významně roste. 

Našimi tematickými okruhy jsou především: exopolitika, historie, spiritualita, osobnostní rozvoj, ekologie, životní styl, alternativní formy vzdělávání aj.

Spolupracujeme s tištěnými periodiky Spirála, Záhady života a Regenerace. Spolupracovali jsme na vysílání s internetovými médii Svobodný vysílač a Příznaky Transformace.

V roce 27.03.2019 jsme  v Městské knihovně v Praze pokřtili knihu, kterou náš tým přeložil z angličtiny: Dr. Steven M. Greer: MIMOZEMŠŤANÉ. Na její realizaci se podílelo nakladatelství PRÁH (www.prah.cz). Reportáž ze křtu pro nás natáčel kameraman TV Prima: https://youtu.be/TmnD-0eznZM. Kniha má velký úspěch a je vidět, že o toto téma je velký zájem. K dnešnímu dni bylo z celkového nákladu 7500 ks prodáno téměř přes 80%.

Kmotry knihy jsou Robert Bernatowicz (PL) a Václav QAD Urban (CZ). Jedním z recenzentů byl též Doc. Ing. Bohumil Stádník, Ph.D. (Vysoká škola ekonomická).

Spolupracovali jsme s Vachler Art Company (www.vac.cz) jako odborný poradce na přípravě scénáře pro nový šestidílný dokumentární seriál: TOP Secret UFO Projects: Declassified. V této souvislosti vyšly na KinoBox již dva články https://www.kinobox.cz/clanek/16277-blizka-setkani-filmoveho-a-mimozemskeho-druhu-v-pousti-contact-in-the-desert-ufo

a
https://www.kinobox.cz/clanek/16808-mimozemstani-dokument-a-suenee.

Dne 17.11.2018 jsme uskutečnili 1. konferenci Sueneé Universe, na které se prodalo přes 80 lístků (95% účast) a prezentovalo zde 6 hostů, z toho 1 ze zahraničí.

Dne 23.11.2019 jsme uskutečnili 2. mezinárodní konferenci Sueneé Universe, které se zúčastnilo 120 lidí a prezentovalo zde 6 hostů, z toho 3 ze zahraničí.

Konference konají od té doby každý rok vždy v listopadu. Počet účastníků v sále vzrostl na 200 lidí. Přednášejících je kolem 10 až 16, přičemž polovina z nich je zahraničí.

Poptávka po sponzoringu mediálního partnera

Hledáme mediálního partnera pro větší rozšíření propagace 5. mezinárodní konference Sueneé Universe konané v Praze ve filmových ateliérech Vachler Art Company.

Propagace může probíhat např. formou rozhovoru s předsedou neziskové organizace Sueneé Universe, reklamního spotu nebo opakované zmínky ve zprávách týkajících se třeba kulturních a vzdělávacích přehledů, dále formou medializované rádiové/televizní/YT soutěže o vstupenky zdarma na 5. mezinárodní konferenci Sueneé Universe, popřípadě dle domluvy a potřeb mediálního partnera nebo dle jeho sponzorských možností. Samozřejmostí je akreditace novináře vašeho média.

Jako kompenzaci nabízíme také umístění reklamy prostřednictvím našich mediálních kanálů, jak je popsané výše v souvislosti s plánovanou událostí. Jsme také schopni umístit reklamní plachtu v prostoru přednáškové místnosti po celou dobu konference.

Můžete nás kontaktovat na telefonu +420 777 703 008 nebo prostřednictvím tohoto formuláře: