2. konference Sueneé Universe

V brněnském Impact Hub proběhla v sobotu 23.11.2019 konference o exopolitice, historii a spiritualitě (osobním rozvoji), kterou organizoval zpravodajský server Sueneé Universe. Bylo celkem prodáno 120 vstupenek a sál byl zcela naplněn.

Podobně jako první z těchto konferencí, v roce 2018 v Praze, měla i tato akce zahraniční účast. Na téma Pyramidy: Dědictví bohů zde opět přednášel známý ruský badatel Valery Uvarov. Své bohaté zkušenosti s UFO a dalšími záhadami sdílel ve své přednášce Pravdivý příběh o UFO polský badatel a moderátor Robert Bernatowicz. Badatel a spisovatel Miloš Jesenský ze Slovenska představil své náročné téma Exoteologie – mimozemšťané a světová náboženství o názorech a postojích nejen křesťanů k mimozemskému životu.

Moderátory celého dne byli Ta Ura a Sueneé, který konferenci zahájil svojí přednáškou Příběh stvoření člověka podle sumerských textů.

O záhadách pyramid, historii Země a lidstva vyprávěl Valery Uvarov. Ten měl v centru Impact Hub následně i svůj egyptsky laděný seminář, kde učil zájemce, jak si pomocí staré egyptské technologie zlepšit svou celkovou energii. A také o tom, jak správně používat Horovy hůlky v každodenním životě.

Valery Uvarov
Valery Uvarov

Po obědě následovala zajímavá přednáška Mimozemské artefakty a technologie Václava QAD Urbana, hlavně o fenoménu Žlutá kniha. Mělo by se jednat o mimozemský artefakt, umožňující zasvěceným nahlížet do minulosti či budoucnosti.

Další přednáška s názvem Cizincem na vlastní planetě od sympatické Leny Achmeer se týkala objevování tajů našeho těla z hlediska proudění energií, tajemství nejen ženského pánevního dna a naší pozice jako člověka-cizince na planetě Zemi.

Lena Achmeer

Večerní přednáškový blok zahájil polský badatel Robert Bernatowicz, který vyprávěl svědecké výpovědi pozorovatelů ET v Polsku. Též připojil své vlastní zkušenosti.

Robert Bernatowicz je známý polský televizní moderátor a založil badatelskou nadaci Nautilus, která se zabývá výzkumem fenoménu ET. Jeden z polských případů pozorování ETV, byl publikován i českých mediích.

Hlavním poselství, které získal od mimozemských entit, je nutnost nasměrování lidstva na vlastní duchovní rozvoj, spíše než na rozvoj technologický. Velké díky patří Václavu QAD Urbanovi, který pomáhal publiku vyplňovat ony mezery v (ne)znalosti polštiny.

Poslední odborná přednáška o exoteologii, názorech církví na UFO, mimozemšťany a mimozemský život, patřila dlouholetému slovenskému badateli a spisovateli Miloši Jesenskému.

Uvedl zde výroky církevních představitelů, astronautů-křesťanů a dalších lidí ovlivněných různými světovými náboženstvími, na téma blízká setkání s mimozemšťany.

Miloš Jesenský
Miloš Jesenský

Na závěr se téměř všichni přednášející (Valery Uvarov chyběl kvůli svému workshopu) sešli u panelové diskuze, kde se nejprve v tombole losoval podepsaný výtisk knihy Mimozemšťané, přednášející obdrželi poslední trička s logem Sueneé Universe a poté byl prostor na dotazy z publika. Klíčovou otázku položila přítomným hostům Ta Ura: “Co by se podle vás stalo, kdyby právě teď a tady přišli mezi nás zástupci ET civilizace?”

Sueneé, Václav QAD Urban, Lena Achmeer, Robert Bernatowicz, Ta Ura
Sueneé, Václav QAD Urban, Lena Achmeer, Robert Bernatowicz, Ta Ura

Mezi jednotlivými přednáškami probíhalo v zákulisí natáčení rozhovorů s přítomnými hosty. Záznamy z konference a rozhovory postupně publikujeme na YT Sueneé Universe.

Valery Uvarov
Valery Uvarov

Po celý den bylo ve vstupní hale centra možné zakoupit knihy, trička a dárkové předměty z Eshop Sueneé Universe.

Poděkování patří celému realizačnímu týmu, zejména pak hostům, kteří vážili cestu a představili své prezentace. Děkujeme též našim příznivcům a fanouškům, kteří se akce zúčastnili. Těšíme se na viděnou v roce 2020.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •