Doprava na místo

Do sálu se vstupuje ze dvora vlevo přes hlavní recepci, kde vás požádáme o předložení vstupenky. Následně po schodech dolů a stále rovně. V areálu budou umístěny orientační ukazatele směřující až do sálu.

Šipka ukazuje vchod přes recepci
Šipka ukazuje vchod přes recepci

Praha a okolí: Využijte městskou hromadnou dopravu do zastávky tramvají Lipanská, která je v těsné blízkosti filmových ateliérů. Odtud potom pokračujte pěšky do ulice Chlumova 7.

Meziměsto: Jeďte vlakem do zastávky Praha-Hlavní nádraží. Odtud pokračujte tramvají do zastávky Lipanská a pěšky do ulice Chlumova 7.

Autem: Do GPS navigace zadejte adresu: Chlumova 7, Praha nebo přímo Vachler Art Company. Zaparkujte v přilehlých ulicích.

Spolujízda:  K domluvě na spolujízdě využijte Facebookovou stránku události. Takémůžete využít služby sdílené jízdy jako je např. BlablaCar. Vaší cílovou destinací je Chlumova 7, Praha .

Mapa
Mapa

Jak se to s parkováním?

V okolí VAC jsou modré zóny pro rezidenty. V ulicích Chelčického, Seifertova, část ulice Lipanská, Prokopova, atd. lze parkovat na parkovací hodiny. Doporučujeme zaparkovat na P+R u metra a dojet krtkem na MHD Hlavní nádraží a odtud tramvají. viz. výše.)

Parkování před budou je z kapacitních důvodů vymezeno pouze pro organizátory.