Na co se těšit?

Přednášky, prezentace, známé osobnosti

Tematické přednášky z oblasti exopolitiky, historie a spirituality. Součástí každé přednášky je i prostor pro otázky z publika. Všechny přednášky jsou doplněny prezentacemi na velké plátno. Přednášející mají k dispozici ozvučení, aby bylo dobře slyšet ve všech řadách.

Účast hostů je mezinárodní. Jejich seznam najdete na stránce Lektoři.

Panelová diskuse

Závěr konference by měl být věnován společné diskusi účinkujících hostů s přítomnými diváky. Základní otázkou je: Jaké společenské důsledky podle vás má otevřený a transparentní kontakt s ET?

Stánkový prodej

Ve vstupní hale bude umístěn stánek s nabídkou zboží z našeho Eshop Sueneé Universe. Přednostně zde představíme knižní tituly, které tematicky ladí s obsahem konference. Nicméně zde budete mít i možnost objednávat knihy, které jsou dostupné online v našem eshopu. Ve stánku lze platit kartou nebo hotově. Hotovost přijímáme pouze v Českých korunách (CZK) a Euro (€). Drobné vracíme pouze v Českých korunách (CZK)!

Autogramiáda

Téměř po celou dobu trvání konference bude možné požádat přítomné hosty o autogram do vašich památníků, zakoupených či donesených knih.

Catering

Po dobu akce je pro účastníky zajištěna pitná voda, čaj a prodej drobného občerstvení v místní recepci. Pro všechny účastníky je zajištěn oběd a k večeři drobné pohoštění.

 

Večerní program

Každý den plný prezentací a otevřené diskuse je jistě milé zakončit s lehkostí a v dobré náladě. Můžete se těšit na after party. Seznam účinkujících najdete na konci přehledu přednášejících nebo v programu.