Vstupenky pro rok 2023

Jak koupit vstupenku: Podívejte se na stránku jakou vstupenku si vybrat a zvolte dole ve formuláři tu nejlepší možnost pro vás. Můžete pak kliknout na tlačítko Koupit vstupenku a vrátíte se opět na tuto stránku. V níže uvedeném formuláři s zvolte svoji vstupenku z nabídky pod nadpisem Kategorie vstupenek.. Pokud potřebujete více vstupenek použijte tlačítko +Přidat… 

  • Formulář hlásí, že vstupenky jsou nedostupné? Zkuste přímo portál SMSTicket
  • Kolik vstupenka stojí v EUR? Ceny jsou uvedeny pod formulářem.
  • Máte problém s platbou v EUR? Napište nám email, jakou vstupenku chcete a my vám pošleme platební údaje na EUR účet.
  • Nemáte bankovní účet neumíte zaplatit kartou na internetu? Napište nám email a my vám pošleme platební údaje pro platbu převodem nebo na poště.
  • Formulář nefunguje správně? Zkuste přímo portál SMSTicket,
  • Nemáte zkušenosti s elektronickými platbami?
  • Stále si nejste jistí, jak správně postupovat?
  • Jiný problém?

Zavolejte nám na +420 228 226 309 a my vám rádi pomůžeme.

Ceny v EUR

Ceny jsou počítány s kurzem 1 EUR = 24 CZK:

Vstupné na 3 dny €150
Vstupné na 3 dny včetně vegan jídla €184
Online živé vysílání na 3 dny, záznam a bonusy €49

Koupit vstupenky

Platba kartou

Na všech prodejních místech SMSTicket můžete využít platbu kartou a převodem. SMSticket provozuje též několik prodejních míst v kamenných obchodech.

Účast na konferenci

Zakoupením vstupenky do sálu je vám garantována fyzická účast na programu v prostoru filmových ateliérů a možnost se setkat s přítomnými účastníky konference. Vstupenka však není místenková, proto pokud chcete sedět v sále, přijďte prosím včas! Kapacita hlavního sálu je 170 míst k sezení na židli. Kapacita čajového sálu je 30 míst k sezení na zemi. Kapacita jídelny je 40 míst k sezení na židlích. V jídelně jsou velkoplošné obrazovky s přímým přenosem obrazu z hlavního sálu.

Souhlas s natáčením

Zakoupením vstupenky a nebo fyzickou účastní na programu konference dáváte organizátorům výslovný souhlas s pořízením audiovizuálního živého přenosu a záznamu, jehož se můžete stát součástí a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci. Záznam může být organizátory (nebo jejich smluvními partnery) dále zpracován pro komerční účely v zájmu šíření dobré pověsti konference.